המדריך לרכישת מיטות זוגיות אורטופדיות

בעקבות שאלות רבות מאלו המתעניינים במיטות זוגיות אורטופדיות החלטנו להשיק עבורכם מדריך מלא המפרט בדיוק כיצד לקנות מיטות זוגיות בהתאמה מלאה לצרכים שלכם. המדריך יעסוק הן בבחירת בסיס המיטה והתאמתו העיצובית לחלל החדר, והן בבחירת המזרון המתאים לכם ביותר. צוות ההדרכה מאחל לכם בהצלחה בבחירת המיטה הזוגית ובטוח כי באמצעות המדריך תוכלו למצוא את שביל הזהב, ולדעת בדיוק מהי המיטה המתאימה לכם ביותר.

 

 

 

 

בחרו בסיס מיטה בהתאם למידות חדר השינה

 

חשוב למדוד לא רק את ממדי החדר כולו, אלא גם את הממדים שתבקשו שייתפסו על ידי המיטה. אנו מבינים כי הצורך שלכם הוא להשאיר כמה שיותר מקום פנוי בחדר, אך היו ראליים, ובצעו מדידות המבטאות את המינימום הנדרש להצבת מיטה בחדר. מיטה זוגית בגודל מינימלי היא מיטה המוגדרת “מיטה וחצי” שנעה סביב ה- 1.20X1.90 מ’, ולרוב תימצא במידות 1.40X1.90 מ’. אנו מציינים זאת על מנת שלא תבחרו מקום הצבת מיטה לא ראלי שאינו יכול להימצא בחנויות המיטות.

 

בחרו בסיס מעוצב על פי כרטיס הביקור הדקורטיבי המיועד לחדר

 

בחדר שינה כפרי רצוי לבחור בסיס עץ חום בצבע טבעי או בסיס בצבע רוזווד אדום כהה. בחדר שינה המעוצב מודרני או אורבני במונחים של ימינו רצוי לבחור מיטה בצבעים כמו לבן או אפור, שלרוב היא גם כן מיטת עץ, אך שנצבעה בצבעים אלו בטכנולוגיה חדשנית. בנוסף לנדבך הצבע, קחו בחשבון גם את רובד הצורה: מיטה מעץ בעיצוב כפרי תופיע בדרך כלל עם פיתוחים מגולפים בסגנונות עתיקים, ואילו מיטה מודרנית או אורבנית חדשה תופיע בדרך כלל בצורה דינמית יותר, על טהרת המלבן או המרובע הסימטריים.

 

 

 

 

בחרו בקפידה את מזרון המיטה

 

התייחסו לפרמטרים הבאים בבחירתו:

1. גודל המזרון– בהתאמה לגודל המיטה שבחרתם, ואם לא נמצא כזה, עדיפות תהיה לרכוש מזרון יותר גדול ולא יותר קטן על מנת שלא להיחשף לחלקים הקשים של המיטה בשנתכם.

2. תחושת הנוחות במזרון– אפקט ערסל אינו מבשר טובות גם אם נדמה לכם שזה מה שצריך. למי שלא יודע, מדובר במצב בו מרכז המזרון שוקע והחלק של הראש וכפות הרגליים נשאר למעלה. אם זה קורה לכם במזרון חדש, סימן שהוא לא מתאים למשקלכם. עברו לבדוק מזרון אחר. יצוין כי במקרים אחרים בהם המזרון מרגיש לכם רך די או קשיח מדי, בררו בינכם לבין עצמכם מהו סוג המזרון המועדף עליכם סובייקטיבית מבחינת התחושה. התייעצו עם אורטופד במידת האפשר.

3. התחשבות בצרכים מיוחדים– מזרון ויסקו לאוהבי המזרון הסטרילי ביותר, מזרון לטקס עם בד פוליפרופילן לאסתמטיים הזקוקים לפתרון דחיית קרדית האבק.

 

שירות לקוחות בווצאפ
התקשר/י אלינו
x