עיצוב מיטה זוגית מרופדת

ניסוח העיצוב של המיטה הזוגית אף פעם לא היה נושא קל, אבל כאן הדרך להגשמתו תהיה מקוצרת בהרבה ממה שהורגלתם. אנו נלמד מה זה מיטה זוגית, למעשה, וכיצד בוחרים אותה גם במינימום מאמץ, וגם תוך מקסימום התחשבות בכל הדרישות והאילוצים בבית. התוצאה המובטחת היא מיטה זוגית נוחה וחסרת פשרות, וגם מיטה מעוצבת שתגרום לחדר השינה שלכם להרגיש לכם כמו חדר שינה בארמון פאר על כל המשתמע מכך!

 

 

 

 

בחירה ראשונית של המיטה הזוגית

 

עליכם לבחור באופן ראשוני את המיטה הזוגית בהתבסס על גודל החדר, עיצוב החדר, ושילוב הצבעים והצורות בו. כך, למשל, מיטה בולטת, בעלת מראה עבה ונוכחות רבה, המוצבת בחדר קטן, עלולה ליצור לא מעט מקום לטעויות, בשל כך שהעיצוב ייראה מגושם, וחזו כל החדר תהיה המיטה ולא סך חלקיו. לכן, גודל “נוכחותה” של המיטה כמוצר מעוצב, כגודלו של החדר, וכגודל המרחב הפנוי שיש בו. בבחירת העיצוב – יש להתייחס לפרמטרים צורניים וגוניים שונים: מהן הצורות השולטות בחדר, ומהם הצבעים השולטים בו? כיצד זה אמור להשפיע על המיטה שלי? האם לבחור מיטה זוגית שדומה לעיצובים הללו או הפוכה מהם במטרה להשלימם? התייעצו עם יועץ עיצובי לענייני מיטות זוגיות, או פשוט פנו למעצב פנים ביתי.

 

בחירת הריפוד של המיטה

 

במעמד בחירת הריפוד, יש לוודא שהוא מתאים למיטה וגם מתאים לחדר. לא מעט חלקים במיטה כמו למשל המעטפת שלה ובסיס העץ יישארו חשופים, ויש לוודא שהריפוד שבחרתם מתאים לה. בנוסף, חשוב לוודא שהוא מתאים לחזות עיצוב החדר מבחינת הגוונים. גם בנושא זה כדאי מאד לשמוע את מילתו של יועץ עיצובי המתמחה בעיצוב חדרי שינה, כפי שעשיתם בפרק הקודם בו עסקנו בבחירת המיטה הזוגית באופן ראשוני, טרם בחירת הריפוד.

 

 

 

 

Garox– מיטות זוגיות באיכות!

 

ב- Garoxנוציא מדרישות המיטה שלכם את המקסימום הנדרש, ונמצא מיטה שמתאימה לחדר שלכם, לצרכים שלכם ולתנאי השינה שדרשתם. אנו נספק מיטה שגם תענה על הצרכים הדקורטיביים בחדר, וגם תהווה את חוד החנית בנושאי בריאות ונוחות: מזרונים נוחים, בדי מזרון וכיסויי מזרון מחומרים ידידותיים ודוחים את נגיף קרדית האבק, וכד’.

פנו ל- Garoxלמידע על עיצוב מיטה זוגית מרופדת, ובחירתה לשימוש בבית הלקוח!

שירות לקוחות בווצאפ
התקשר/י אלינו
x